Мій кошик

Інтернет-магазин натуральної гіпоалергенної корейської косметики Manyo Factory Україна

Наш магазин є офіційним представником бренду Manyo на території України. У нашому асортименті ви можете знайти усі необхідні продукти для базового догляду за різними типами шкіри. Увесь склад косметики повністю безпечний та відповідає концепції clean beauty. Продукти не містять агресивних алергенних компонентів, парабенів, сульфатів, небезпечних хімічних сонцезахисних фільтрів тощо. 

Корейська косметика вже давно славиться своєю якістю та вважається провідною у світі. Корея сьогодні задає тренди! Бренд Manyo є одним із найпопулярніших брендів на внутрішньому ринку Кореї і один із найулюбленіших, коли мова йде про гідрофільні масла, догляд для відновлення шкіри, пілінг-скатки тощо. Одразу розвіємо міф і додамо, що продукти Manyo ідеально підходять до типу шкіри українських дівчат. 

Для магазинів та шоу-румів косметики в Україні ми розробили спеціальну оптову програму, що дає змогу представити бренд Manyo у своєму асортименті. Деталі щодо співпраці ви можете знайти на сторінці Гуртовим клієнтам.

 

Вгору