Корейська компанія Manyo Factory розпочала свою роботу в 2012 році, і за такий короткий час, продукти даного бренду стали дуже популярні не тільки в Кореї, але і в інших країнах, таких як Малайзія, Австралія, Данія, США, Китай, В'єтнам, Таїланд, Гонконг, Японія, Франція, Німеччина та інші.

У перекладі з корейської мови manyo означає чарівниця, чаклунка. Косметика бренду Manyo Factory складається тільки з природних, органічних і рослинних компонентів, тому сам процес виробництва засобів можна порівняти з приготуванням чарівного зілля. Manyo Factory виробляє екологічно чисті продукти без вмісту шкідливих для організму людини хімічних речовин на основі органічних компонетів.

Продукція Manyo складається з натуральних, органічних і ботанічних інгредієнтів, вони не містять штучного забарвлення, ароматизаторів, ГМО, парабенів, мінеральних масел і продуктів нафтопереробки. Завдяки гіпоалергенному з'єднанню, ці засоби для догляду за шкірою не завдають шкоди чутливій і навіть найтоншій шкірі, схильної до висипань і подразнень. Бережна і ретельна турбота про шкіру без хімічних речовин - філософія бренду Manyo Factory.

КОРЕЙСЬКА КОСМЕТИКА

Корейські бренди по догляду за шкірою відіграють величезну роль у формуванні міжнародних тенденцій в індустрії краси. Останнім часом все більше і більше красунь блогерів, впливових людей, модників і людей, які пропагандують здоровий спосіб життя, вважають за краще вибирати корейські бренди краси. Тож не дивно, що корейці використовують унікальні інгредієнти, які дійсно працюють, ефективно і швидко покращують стан шкіри і які рідко зустрічаються в західних косметичних продуктах бренду. Бренд Manyo Factory є ідеальним поєднанням бездоганної якості, косметикою нового покоління, приємної цінової політики.

Ми шалено щасливі представляти Manyo Factory в Україні, і що тепер й українські дівчата, жінки можуть подарувати своїй шкірі краще - косметику преміум якості Manyo Factory!