ПОПИТ НАРОДЖУЄ ПРОПОЗИЦІЮ!

 

Попит на косметику стабільно високий, а торгівля косметичними товарами має хороші перспективи розвитку, при правильному підборі асортименту, як стверджують аналітики.

Людство в усі часи було зацікавлено в тому, щоб добре виглядати і зберігати красу довгі роки, особливо його прекрасна половина. У сучасних лабораторіях великих корпорацій Південної Кореї, прагнучи задовольнити цю потребу, вчені займаються розробкою унікальних рецептур і щорічно випускають на ринок сотні, а то й тисячі нових продуктів. Однак далеко не всі засоби є ефективними.

ВИБЕРІТЬ КОСМЕТИЧНІ ПРОДУКТИ MANYO FACTORY, СТАНЬТЕ НАШИМ ПАРТНЕРОМ І ОТРИМУЙТЕ СТАБІЛЬНО ВИСОКИЙ ДОХІД!
Manyo Factory - це косметика нового покоління з перевіреними натуральними інгредієнтами, адаптована для будь-якого типу шкіри.

Завдяки грамотно підібраним компонентам, складеним формулами і відмінному ефекту, косметика Manyo Factory дуже швидко набрала популярність і досягла високих результатів по оптових і роздрібних продажах. Всього за 3 роки марка Manyo Factory стала відомою у більш ніж 8 країнах світу.

Розширюючи горизонти популярності, ми, офіційний дилер Manyo Factory в Україні, запрошуємо до співпраці фірми та організації, приватних підприємців, зацікавлених у розширенні свого асортименту і просуванні бренду Manyo Factory у Вашому регіоні.

Чому співпраця саме з Manyo Factory:

1. Почавши співпрацю, Ви можете стати одним з перших представників Manyo Factory в своєму місті, регіоні та отримати ексклюзивний статус (на певних умовах).
2. У Вас з'явиться можливість представляти найкращі натуральні косметичні продукти, які мають міжнародні сертифікати USDA ORGANIC, ECOCERT, ISO, SOIL ASSOCIATION ORGANIC і не тестуються на тваринах.
3. Зупинивши свій вибір на марці Manyo Factory, у співпраці з нами, Ви уникнете важкої конкуренції, яка накладає певний відбиток на політику ціноутворення.
4. Ви розширите свою клієнтську базу і примножите прибуток, завдяки величезній кількості позитивних відгуків про продукти Manyo Factory і високому попиту.
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Хто може стати нашим оптовим клієнтом?

Ми готові співпрацювати з юридичними і фізичними особами, а так само індивідуальними підприємцями на території України. Це можуть бути салони краси, косметологи, інтернет-магазини, торгові мережі, відділи в багатопрофільних магазинах, аптечні мережі і т.д.

Як отримати прайс-лист з оптовими цінами?

Для отримання оптових цін відправте Вашу заявку за адресою manyo.factory.ua@gmail.com